Torby podróże sprzedawane na licytacji

Custom Text

Człowiek coraz częściej podróżuje, ponieważ ma więcej możliwości transportowych, dzięki którym może się przemieszczać z jednego miejsca na drugie w znacznie szybszym czasie. Długość wyjazdy wpływa również na wielkość bagażu, który czasem niestety się gubi. Najczęściej winny jest sam podróżujący, który nie zostawił na bagażu żadnej informacji co do właściciela torby podróżnej, ani adresu, na który można ją zwrócić.

 torby podróżne

Kiedy właściciel się nie odnajdzie

Jak się okazuje na lotniskach każdego dnia przewija się ogromna liczba toreb podróżnych, które często nie trafiają do właściciela. Najczęściej w takiej sytuacji otrzymuje się bagaż zastępczy lub pieniądze, które pozwolą na zakup bielizny czy środków do higieny osobistej. Zdarza się jednak również tak, że nigdy po bagaż nie zgłasza się żaden właściciel. Lotniska zmuszone są przez prawo do składowania toreb podróżnych. Niestety z czasem zaczyna brakować miejsca na zaginione bagaże. Wówczas organizowane się specjalne licytacje, które pozwalają lotnisku zarobić kolejne pieniądze oraz zwolnić miejsce na kolejne zaginione towary. Co jednak może się znajdować w takich zaginionych bagażach?

Zawartość

Oczywiście lotnisko nie ma prawa wcześniejszego otworzenia zagubionego bagażu, dlatego na licytację trafiają torby podróżne, które po spakowaniu nie były wcześniej otwierane. A zawartością torby podróżnej mogą być różne rzeczy. Czasem można za małe pieniądze kupić torbę, w które znajduje się biżuteria, sprzęt muzyczny, a czasem samą brudną bieliznę. Trzeba bowiem zaznaczyć, że licytujący nie znają zawartości bagażu. Poznają ją dopiero po wygraniu licytacji.

Lotniska wyprzedają torby podróżne, ponieważ z czasem zaczyna im brakować miejsca, na ich przechowywanie. To łatwy sposób na pozbycie się starego bagażu.

Custom Text

Be the first to comment on "Torby podróże sprzedawane na licytacji"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*